Dobrý den, vážení obchodní přátelé,

pro ty z Vás, kteří nás ještě neznají, bychom se chtěli představit. Jsme maskoti společnosti, naše jména jsou Algo a Cloudie. Jména samozřejmě nebyla zvolena náhodně - souvisí s řešením, které Vám chceme představit. Dovolte nám, abychom Vám objasnili možnosti, které Vám Algocloud  naše špičkové řešení  nabízí. Určitě si ho oblíbíte (jako nás) a budete ho využívat, protože Vám přinese řadu výhod a úspor. Tak pojďme do toho dát!

Algo: Ahoj, Cloudie. Co jsi už Ty slyšela o Algocloudu?

Cloudie: Ahoj, Algo. Tak nějaké informace už samozřejmě mám, a potřebovala bych je ještě víc vysvětlit. Už se o Algocloudu začíná mluvit, řada firem ho už využívá, rychle se šíří povědomí o něm a za chvíli už o něm bude mluvit každý, přece nezůstanu pozadu!

Algo: No, to bys opravdu udělala chybu. Algocloud totiž umí vyřešit řadu problémů jak s telekomunikacemi, tak i s ekonomickými SW. A co tedy už víš, abychom se od něčeho odrazili?

Cloudie: Tak vím, že je unikátní a komplexní cloud služba poskytovaná společností Algotech vhodná pro všechny typy firem, státní správu i jednotlivce. Můžeš mi, prosím Tě, Algo, přiblížit nejlépe na příkladech, co všechno v cloudu máme k dispozici?

Algo: Tak v tuto chvíli kompletní řešení pro kontaktní centra a unifikovanou komunikaci, ERP, Business Intelligence, CRM, DMS a mnoho dalšího se připravuje a postupně se bude v novinkách objevovat.

Cloudie: Nezlob se, ale napadá mě, že toto si můžou zákazníci koupit u Algotech i bez cloudu, v čem je tedy výhoda?

Algo: To je jednoduché, nákup ústředny nebo takového ERP systému není pro řadu firem zanedbatelná položka, může to být pěkný balík, k tomu ještě práce okolo, zapojování atd. Na to často nejsou v rozpočtu peníze a firmy pak odkládají důležité investice, a to je rozhodně dopředu neposouvá.

Cloudie: To máš naprostou pravdu, ale jak to souvisí s Algocloudem? Ten mi ty investice ušetří?

Algo: Ano, přesně tak, žádné obrovské počáteční investice, jenom měsíční poplatek za používání podle typu produktu, licence, počtu uživatelů. Modelů je více a každý si určitě vybere.

Cloudie: To nezní úplně jednoduše.

Algo: Vůbec to není složité a není v tom žádný háček. Naši specialisté každému rádi pomohou a sestaví každému balíček na míru.

Cloudie: A můžu si na začátku objednat třeba jen část a pak pokračovat?

Algo: Samozřejmě, celý systém je modulární a balíčky můžeš přidávat přes webovou samoobsluhu podle toho, co potřebuješ.

Cloudie: Mnozí zákazníci se ale obávají, jak je zajištěna bezpečnost?

Algo: Ano, toto slýchám docela často a jsou to úplně zbytečné obavy. Pojď se přesvědčit do sekce bezpečnosti.