Motto naší společnosti pro Algocloud „Žádná fikce. Realita." hovoří za vše. My totiž o cloudu jenom nemluvíme, ale skutečně ho našim zákazníkům nabízíme a poskytujeme. Nabízíme plné portfolio cloud služeb – IAAS, PAAS, SAAS a brzy i BPaaS. Díky našemu supermodernímu centru v Libčicích nad Vltavou míříme mezi přední poskytovatele cloud computingu v regionu CEE.

Cloudie: Ale přesto, Algo, určitě nejsme jediní na trhu, cloud se dnes skloňuje ve všech pádech a mluví o něm řada společností. Proč by si zákazníci měli vybrat právě nás?

Algo: To je jednoduché, sama jsi to řekla, je rozdíl mezi teorií a praxí, mezi mluvením a skutečnou realizací. A navíc, my jsme jedničky na trhu v oblasti AVAYA a ORACLE řešení, což je další zárukou kvality.

Cloudie: To máš úplnou pravdu, Algo. Algotech je jedničkou a navíc můžeme zúročit dlouholeté zkušenosti.

Algo: Nikdo jiný nemá takové zkušenosti, k tomu navíc výborné produkty a ještě jako třešničku na dortu – vlastní cloudové zázemí. Kdo další toto může zákazníkům nabídnout? U nás ví, že nekupují zajíce v pytli. A víš, Cloudie, co všechno už jsme dokázali?

Cloudie: Slyšela jsem, že máme za sebou přes 200 projektů kontaktních center a stovky instalací Oracle produktů.

Algo: Přesně tak, a když k tomu přidáš, že jde o např. o nejznámější banky, podniky i nadnárodní korporace, co více k tomu dodat?

Cloudie: Snad jen pro úplné upřesnění – jaké další výhody může náš Algocloud nabídnout?

Algo: Byl by to dlouhý výčet, tak jen ve zkratce – nabízíme našim zákazníkům ojedinělou kombinaci služeb a neomezené možnosti jejich kombinací, přehlednou samoobsluhu pro konfiguraci služeb, výhodnou cenovou politiku, dohledové centrum v režimu 24/7/365, vysokou úroveň zabezpečení srovnatelnou s PCI DSS, plné portfolio cloud služeb, geografické rozložení hardware pro vyšší bezpečnost, technické zabezpečení srovnatelné s klasifikací Tier III, možnost umístit do Algocloudu hardware zákazníka atd. atd.

Cloudie: Algo, co prosím znamená zkratka BPaaS, to jsem zatím nikde neviděla…

Algo: Je to vlastně nejvyšší forma cloud služby, nemusíš si pronajímat jen aplikace či technologie, ale rovnou celý proces (Business Process as a Service). Nemusíš se pak zatěžovat výběrem aplikace, technologie atd. Jen dodáš vstupy či požadavek a my zajistíme zpracování ke Tvé spokojenosti.

Cloudie: jak vidím, v Algocloudu jde opravdu o jistotu. A ta je pro každého zákazníka hodně důležitá.